O nás

Jsme český výrobce saun a dodavatel wellness

Vaše vize dokážeme dovést do finální, detailně propracované sauny nebo komplexního wellness zázemí. Stejnou individuální péči věnujeme jak rodinným saunám, tak náročným projektům veřejných wellness provozů. Naším dlouhodobým cílem je spoluvytvářet svět, ve kterém je kvalitní sauna celospolečenským standardem vysoké kvality bydlení.

Výrobou saun se zabýváme od roku 2008,  mnoho našich spokojených  zákazníků je důkazem námi kvalitně odvedené práce.

Za námi jsou stovky  postavených saun.

Srdcem naší firmy je skvělý tým lidí

Podílí se na výrobě Vaší sauny od prvního kontaktu s Vámi přes architektonický návrh, výrobu až po finální montáž a předání.

Milan Anders – jednatel, obchodní a realizační činnost
Tomáš Kafka – jednatel, technická příprava výroby
MgA. Jiří Klabal – grafické práce, výrobně realizační činnost
Ondřej Novák – výrobně realizační činnost
Ing. Patrik Baranik – Technicko obchodní činnost

Chcete se přidat do našeho týmu, napište nám zde nebo na email info@anderskafka.cz

Jedinečné technologické know-how.

Vždy usilujeme o rovnováhu kvalitního  designu, technické vyspělosti, energetické šetrnosti a nejvyšší kvality provedení. Máme na svém kontě řadu architektonicky i technologicky náročných staveb saun, včetně veřejných wellness provozů v nízkoenergetickém standardu.

Našimi přednostmi jsou komplexní servis,  osobní přístup, bohaté zkušenosti, vlastní technologická vybavenost v našem výrobním závodě u Prahy, profesionální řemeslné zpracování, technologické know how i seriózní jednání. Na základě  Vašich představ navrhneme Vaši saunu do nejmenších detailů a v dohodnutém časovém intervalu ji zrealizujeme v nejvyšší kvalitě.

Klademe důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, které jsou doloženy příslušnými certifikáty. Splňujeme tuzemské normy i přísné normy stanovené Evropskou unií. Pro výrobu  saun používáme nejkvalitnější materiály  a technologie určené výhradně pro stavbu saun. Použití těchto  materiálů a technologií Vám zaručí  dlouhou životnost námi postavených saun. Naši spolehliví čeští, evropští a kanadští dodavatelé nám umožňují použití širokého spektra dřevin a speciálních velkoplošných obkladových materiálů, včetně nejkvalitnějších topidel, ovládání a nadstandardních doplňků na trhu.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.