Veřejné sauny

Chcete hýčkat své návštěvníky a dopřát jim kvalitní  relaxaci těla i mysli?

Vybavte svůj resort, hotel, penzion, aquapark, fitness, rehabilitační nebo lázeňské centrum kvalitní saunou.  Vaši zákazníci si námi realizovanou saunu zamilují a budete se tak odlišovat od ostatních.

Navrhujeme a realizujeme komplexní veřejné sauny na klíč, ale i rekonstrukce nebo částečné realizace.

Saunové centrum může zahrnovat bazén, whirlpool, saunu nebo kombinaci různých typů saun, ochlazovnu, masážní sprchy, odpočívárnu, masážní a relaxační lehátka nebo si přejete ještě něco navíc?

Při návrhu a realizaci vždy usilujeme o rovnováhu kvalitního  designu, technické vyspělosti, energetické šetrnosti a nejvyšší kvality provedení.

Klademe důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, které jsou doloženy příslušnými certifikáty a splňujeme tuzemské normy i přísné normy stanovené Evropskou unií.  Naše realizace taktéž splňují nároky hygienické vyhlášky.  Pro výrobu  saun používáme nejkvalitnější materiály  a technologie určené výhradně pro stavbu saun. Při realizaci veřejných provozů zvyšujeme robustnost našich konstrukcí tak, aby odolali intenzivnímu provozu po dlouhou dobu.  Použití těchto  materiálů a technologií Vám zaručí  dlouhou životnost námi postavených saun. Naši spolehliví čeští, evropští a kanadští dodavatelé nám umožňují použití širokého spektra dřevin a speciálních velkoplošných obkladových materiálů, včetně nejkvalitnějších topidel, ovládání a nadstandartních doplňků na trhu.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.