Sauny na míru

Jsme výrobci kvalitních saun na míru

Realizace saun již od roku 2007. Kontaktujte nás s návrhem řešení a cenovou nabídkou!

OD ČESKÝCH TRUHLÁŘŮ

Jsme Vám schopni postavit saunu podle Vašich představ, bez kompromisů a s nadčasovým designem, který může například upřednostnit velké prosklené plochy, které Vám zpříjemní saunování pohledem do krajiny.

KVALITNÍ AUDIOSYSTÉM DO SAUNY NA MÍRU

Při saunování si také můžete dopřát poslech Vaší oblíbené hudby ze zabudovaného kvalitního audio systému, nebo se při šeru nechat hýčkat kvalitním osvětlením pomocí hvězdné oblohy zabudované do stropu Vaší sauny. Saunu Vám navrhneme tak, aby rozměry přesně zapadla na Vámi zvolené místo a také, aby splnila Vaše požadavky na vnitřní uspořádání a materiály. Ty si můžete vybrat ze širokého spektra dřevin a speciálních velkoplošných obkladových materiálů. Používáme nejkvalitnější materiály určené výhradně pro stavbu saun od našich spolehlivých českých, evropských a kanadských dodavatelů. Na základě Vašich požadavků Vám doporučíme saunová kamna, která Vám dodáváme výhradně od renomovaných evropských výrobců s možností ovládání pomocí chytré aplikace z mobilního zařízení.

Při saunování si také můžete dopřát poslech Vaší oblíbené hudby ze zabudovaného kvalitního audio systému, nebo se při šeru nechat hýčkat kvalitním osvětlením pomocí hvězdné oblohy zabudované do stropu Vaší sauny. Saunu Vám navrhneme tak, aby rozměry přesně zapadla na Vámi zvolené místo a také, aby splnila Vaše požadavky na vnitřní uspořádání a materiály.

Saunu můžete umístit uvnitř objektu, na terasu, balkon nebo  postavit  do zahrady jako samostatný objekt nebo jako součást  komplexního wellness prostoru. Všechny námi vyrobené sauny  budou splňovat  současně   stavebně izolační  požadavky pro dané místo instalace.

Jak to probíhá?

Po osobní konzultaci a prohlídce místa realizace  Vám vypracujeme Návrh sauny, ve kterém se odrazí naše zkušenosti v oblasti designu,  požadované kvality materiálů, výroby a používání sauny.  Následně Vám předáme cenovou nabídku.

Po odsouhlasení nabídky Vám  vyrobíme saunu v naší truhlářské dílně u Prahy s precizností námi vlastní. Předem připravené komponenty dovezeme na místo instalace, vše sestavíme, uklidíme, vyzkoušíme a předvedeme Vám.

V případe, že by jste si v průběhu provozu sauny nebyli jisti obsluhou sauny, rádi Vám poradíme, pro námi dodávané sauny poskytujeme nadstandardní záruku a i když to nebývá ve většině případů nutné, tak i pozáruční servis.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.