Jak vybrat saunu?

Jaké druhy saun jsme Vám schopni postavit, aby jste si splnili svůj sen?

V prvním kroku se rozhodnete zda si přejete postavit

Sauna na míru

Můžete umístit uvnitř objektu, na terasu, balkon nebo  postavit  do zahrady jako samostatný objekt nebo jako součást  komplexního wellness prostoru

Typizovaná sauna

Pro vnitřní nebo venkovní použití s omezenou možností změn.

Přesto všechny naše sauny mají něco společného  – nadčasový design, technologickou vyspělost, energetickou šetrnost a nejvyšší kvalitu provedení.

V dalším kroku se rozhodnete jaký druh sauny upřednostňujete

Finská sauna

Královna v saunování. Vaše tělo je prohříváno blahodárným horkým a suchým vzduchem, který lze zvlhčovat poléváním saunových kamenů.

Bio sauna

Upřednostňujete někdy menší teplotu vzduchu a větší vlhkost? Chcete si saunování zpříjemnit přírodními vonnými esencemi?

Infra sauna

Nemáte rádi vysoké teploty vzduchu, preferujete příjemné prohřátí těla pomocí  infračervených paprsků a saunování bez čekání?

Parní sauna

Chcete Vaše tělo vystavit téměř stoprocentní vlhkosti vzduchu?

Kombinovaná sauna 

Rádi byste si užili více druhů saunování? Pak si můžete druhy saun nakombinovat podle Vašeho přání.

Kombinovaná sauna

Rádi byste si užili více druhů saunování? Pak si můžete druhy saun nakombinovat podle Vašeho přání.

V posledním kroku se již jenom těšíte na Vaši novou saunu

Jak to probíhá?

Po osobní konzultaci a prohlídce místa realizace  Vám vypracujeme Návrh sauny, ve kterém se odrazí naše zkušenosti v oblasti designu,  požadované kvality materiálů, výroby a používání sauny.  Následně Vám předáme cenovou nabídku.

Po odsouhlasení nabídky Vám  vyrobíme saunu v našem  závodě u Prahy s precizností námi vlastní. Předem připravené komponenty dovezeme na místo instalace, vše sestavíme, uklidíme, vyzkoušíme a předvedeme Vám.

V případe, že byste si v průběhu provozu sauny nebyli jisti obsluhou sauny, rádi Vám poradíme, pro námi dodávané sauny poskytujeme nadstandardní záruku a i když to nebývá  ve většině případů nutné, tak i pozáruční servis.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.