O vířivkách

Nabízíme pouze nejlepší vířivky od renomovaných evropských a amerických výrobců. Pouze s kvalitními technologiemi, nadstandartním zateplením, luxusním designem, jednoduchým ovládáním a dlouhodobou spolehlivostí. S dopravou, instalací, zárukou, servisem, termo krytem a mnoha dalšími doplňky.

Celoroční vířivky

Nabízíme Kvalitně zateplené celoroční vířivky pro celou rodinu. Vířivé vany jsou nejen luxusním požitkem ale každodenní pobyt ve vaší vířivce zlepší vaše zdraví a stav mysli z důvodu dokonalé relaxace Vašeho těla.

Vířivé vany jsou určeny jak pro venkovní užití (na zahradě, u domu, na terase), tak samozřejmě do interiéru a v obou případech s celoročním provozem.

Luxusní celoroční vířivky DROP

DROP VUOLLE

DROP X

DROP S

DROP LÄHDE

DROP KOMPAKT

Kvalitní finské vířivky​ NOVITEK

SAANA BASIC

SALLA BASIC

OLOS BASIC

LUOSTO BASIC

ROPI BASIC

Vířivky pro komerční využití

Kvalitní technologie komerčních venkovních i vnitřních vířivek je připravená pro vysokou zátěž a je řešena individuálně podle typu provozu. Tyto komerční vířivky se hodí jak do veřejných wellness center tak i k privátnímu provozu pro nejnáročnějšího klienta. Např. jako veřejná vířivka v hotelu, motelu, ubytovně nebo doplňková vířivka k veřejnému bazénu.

Nerezové vířivky na zakázku

Přejete si vířivku pro domácí nebo veřejný provoz kompletně na míru od materiálu až po počet hydromasážních trysek? Žádné typizované modely? Postavíme vám nerezovou vířivku přesně podle vašeho přání.

Swim spa

Wellness sen, který se stal skutečností. Jedná se o unikátní kombinaci bazénu s protiproudem a vířivkou. Nenechte se omezovat kompromisy a vyberte to nejlepší na trhu. Spojení bazénu a vířivky Vám poskytne ten největší luxus a relaxaci v jednom.

Ochlazovací vířivé bazény

„IceCube“ je poutač zvláštního druhu. Skleněný okraj umožňuje, aby voda vypadala jako blok ledu v okolí. Modré LED osvětlení v kombinaci s bublajícím vzduchem vytváří zcela novou atmosféru ve wellness. Přepadový žlab s průhledným žlabovým roštem je osvětlený a opticky zvětšuje studenou ponornou lázeň.

Minibazény s funkcí vířivky

Nejsou to ani vířivky, ani bazény, a přesto spojují prvky obou. Jsou vyrobeny z epoxidového akrylátu a zahrnují volitelné vířivé a masážní funkce. Díky svým kompaktním rozměrům jsou speciálně navrženy pro terasy, malé zahrady nebo dokonce střešní terasy: jako AquaLounge pro plavání a relaxaci, jako designový prvek, který do zahrad vnáší záři mělké vody nebo jako vodní hřiště pro děti.

SLUŽBY A SERVIS VÍŘIVEK

Prodáme Vám pouze dokonalou vířivku. Pro každého zákazníka máme připravenu vířivku podle jeho potřeb. Po profesionální montáži a zaškolení můžete starost o údržbu vířivky nechat na nás. Máme vypracované plány na údržbu vířivek. Od základní nabídky desinfekce vířivky, přes garanční prohlídku až po zazimování/ odzimování vířivky. 

Díky tomuto servisu vířivých van a službám s tím spojených, si můžete Vaši vířivku vždy plnohodnotně užívat a starosti s udržováním kvalitní vody a čistoty můžete nechat na nás.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.