Luxusní celoroční vířivky

Výřivky Drop Design Pools ve tvaru kapky jsou inspirovány nádhernou finskou přírodou, jejich minimalistický design vytvořil finský designér Nikolai Ruola.  Obliba vířivek Drop Design Pools raketově vzrostla od doby, kdy v roce 2015 získaly ocenění Finnish Design Deed of the Year. Výřivka Drop je stále jediným venkovním bazénem, který získal toto ocenění za svůj úžasný design. V roce 2022 vířivky Drop získali  první místo v  Golden Wave 2022 Design Award. Stylový design, vysoká kvalita a snadné použití umožnily modelům Drop vyniknout a stát se oblíbenými.

Elektricky vyhřívané vířivky Drop jsou navrženy pro celoroční použití bez ohledu na povětrnostní podmínky. Jejich kvalita a energetická úspornost vynikne hlavně při jejich využívání v zimním období. Jsou ergonomické a velmi snadno se používají díky promyšlenému, cenami ověnčenému designu a vysoce kvalitním technologiím. Jsou navrženy a vyrobeny ve Finsku a vybaveny made in USA technologiemi renomované společnosti BALBOA Water Group (BWG)®, která je celosvětovým  lídrem trhu bazénových technologií.

Vířivky Drop nabízejí  bezkonkurenční luxusní zážitek z celoročního koupání. S prostorem až pro 8 osob, masážními sedadly až pro 6 osob a až  46 masážními vodními tryskami nebo se vzduchovým provzdušňovacím systémem představuje absolutní elitu mezi vířivkami. Vířivky Drop jsou nabízeny ve dvou rozměrových variantách a třech barevných provedeních, s ovládáním na plášti vířivky nebo  pomocí vzdáleného ovládání vířivek Drop mobilní aplikací.

Vřivky Drop jsou vybaveny filtrací, ozonizací a UV systémem, které minimalizují používání vířivkové chemie, aby voda byla hygienická a průzračně čistá. Vířivky se dodávájí se startovací sadou, která Vám umožní začít s pravidelnou údržbou vody hned od začátku.

Elektricky vyhřívané vířivky Drop jsou určeny k celoročnímu používání, díky kvalitní polyuretanové izolaci celého rámu včetně základu již ve výbavě Standart. Díky této technologii nemusíte pokaždé vodu ohřívat ze studené vody na požadovanou teplotu. Při použití výbavy Nordic ohřejete vodu ve vířivce Drop ještě rychleji a docílíte ještě většího snížení nákladů na vyhřívaní pomocí silnější izolace. Díky technologii Drop s udržovacím ohřevem je vířivka zabezpečená před zamrznutím.

Vířivky Drop se také bez problémů integrují do jakéhokoliv prostoru. Jsou nabízeny se dvěma designovými obloženími z přírodního dřeva ve standartu nebo můžete na zakázku vybírat z nepřeberné palety krytin, jež uspokojí i ta nejnáročnější přání a představy. Pro diskrétnější vzhled je lze zabudovat na terasu včetně pojízdného, pochozího a  zatepleného krytu, čímž posunete svou terasu na novou úroveň každodenního luxusu.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.