Kvalitní finské vířivky

SAANA BASIC

SALLA BASIC

OLOS BASIC

LUOSTO BASIC

ROPI BASIC

Společnost NOVITEK® je finským výrobcem venkovních vířivek s téměř třicetiletou tradicí. Od samého počátku má stále stejný cíl: nabízet kvalitní, spolehlivé a v Evropě vyrobené vířivky za rozumnou cenu.
Důvěru značce NOVITEK® dalo už více než 100.000 zákazníků a my s potěšením přinášíme luxus horké venkovní koupele do Vašich domovů.
Vířivky NOVITEK® jsou vyráběny ve finském městě Salo. Zázemí vlastního vývoje, důkladně promyšlený design, materiály a komponenty nejvyšší dostupné kvality, dále kombinace robotických linek s nezbytným podílem pečlivé ruční práce – to vše činí z výrobního závodu NOVITEK v Salo jednoho z nejmodernějších evropských výrobců.

NOVITEK® má nejen jasnou vizi, jak má vypadat kvalitní venkovní vířivka, tuto vizi ale také již desítky let mění ve skutečnost.

VYROBENO PRO VÁS

Vaše vířivka NOVITEK® může být vyrobena podle Vašeho přání. Výroba probíhá ve vlastním závodě ve finském městě Salo. Použité materiály, tepelná izolace i výrobní postupy přitom zohledňují severské klimatické podmínky tak, aby vířivka perfektně sloužila po mnoho let. S vířivkou NOVITEK® si kupujete kvalitní a rychle dostupný produkt vyrobený v Evropě.

V každé vířivce NOVITEK® se promítají tři desítky let vlastního vývoje, výrobních zkušeností a pozorného naslouchání přáním zákazníků.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Všechny materiály a komponenty používané při výrobě vířivek NOVITEK® splňují vysoké nároky na kvalitu a životnost. Vířivky NOVITEK® jsou vyráběny z těch nejlepších dostupných materiálů a komponentů. Stabilitu vany plně napuštěné vodou spolehlivě zajistí hliníková rámová konstrukce. Vodotěsnost garantuje silná skořepina s akrylátovým povrchem Lucite®. Vše má pevný základ na platformě z ABS plastu. Jednoduchou obsluhu a bezproblémovou funkčnost Vám zajistí technologické komponenty americké společnosti Balboa Water Group®.

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Vířivky NOVITEK® jsou vzhledem ke svému finskému původu skvěle připraveny na ekonomicky únosný provoz v drsných severských podmínkách. Díky silné polyuretanové izolaci dna i stěn vířivky a vodotěsně izolovanému termo krytu má voda celoročně komfortní koupací teplotu, aniž by neúnosně narůstaly provozní náklady.

SNADNÁ PÉČE

Vodu ve vířivce je potřeba vyměnit pouze 2-4 x za rok, v závislosti na intenzitě používání. Díky kvalitním filtrům, integrovanému ozonátoru a podle potřeby s pomocí bazénové chemie dokážete vodu udržet čistou a průzračnou po dlouhou dobu.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Vnitřní povrch vířivky je vyroben ze sanitárního akrylátu, který je pevný, lesklý a lze jej snadno čistit. Kompozitní obkladové panely si po dlouhé roky udrží původní barvu i vzhled s minimálními nároky na údržbu.

Nacenění malých i velkých realizací ZDARMA

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve své vlastní sauně či vířivce? Vyplňte formulář a otevřete si cestu k vlastní oáze klidu a pohody.